جمعه 16 خرداد 1399
 انتخاب وب سایت

 

مجله فناوری نساجی 

 

رتبه علمی : علمی پژوهشی

گروه آموزشی : فنی و مهندسی 

تاریخ تصویب : 89/1/16

 

 

 

مجله فناوری نساجی  (TSTJ)  به صورت دو فصلنامه  به انتشار نظری و تجربی کارها در تمام زمینه های علمی نساجی، تکنولوژی، اقتصاد و سیاست صنعتی می پردازد.مجله فناوری نساجی ، مجله کاملا الکترونیکی است  و از سال 2004 کار خود را آغاز نمود و موفقیت این مجله  شامل  درجه بالایی از همکاری میان همکاران بوده که مفتخر گردید در جلسه کمیسیون بررسی و تایید نشریات علمی دانشگاه آزاد اسلامی مورخ 83/11/1 مورد تصویب قرار گیرد و بر اساس رای 63 جلسه مورخ 89/1/16 کمیسیون ذکر شده رتبه علمی پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی را کسب نماید ، همچنین  با توجه به نامه شماره 202509/3 مورخ 90/10/7رئیس محترم مرکز برنامه ریزی و سیاست گذاری آموزشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری  نام مجله از علوم و تکنولوژی نساجی به فناوری نساجی تغییر یافت.مجله فناوری نساجی  (TSTJ)  به صورت دو فصلنامه  به انتشار نظری و تجربی کارها در تمام زمینه های علمی نساجی، تکنولوژی، اقتصاد و سیاست صنعتی می پردازد.این مجله در سایت های ISC , SID  نمایه می باشد.

اهداف انتشار مجله:

- معرفی آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی پژوهشگران دانشگاهی و صنعتی

- تلاش در توسعه و ترویج دانش علوم و مهندسی نساجی

- تلاش در توسعه ارتباط دانشگاه و صنعت با در دسترس قرار دادن نتایج تحقیقات پژوهشگران

- افزایش روحیه پژوهشگری در بین محققین، دانشجویان و متخصصین واحدهای صنعتی

 

مدیر مسئول : دکتر فرشاد لهراسبی

سردبیر : دکتر ابوسعید رشیدی

مدیر داخلی : دکتر سید عماد الدین هزاوه ای

 

 

 

 

از نویسندگان محترم تقاضا می ‌شو د در تهیه مقالات خود که به زبان‌ فارسی تهیه می‌نمایند به نکات ذیل توجه فرمایند:

  • مقاله ارسال شده نباید قبلاً در هیچ نشریه داخلی و یا خارجی چاپ شده باشد. هیئت تحریریه انتظار دارد نویسندگان محترم در حین داوری مقاله شان توسط این نشریه، مقاله خود را برای مجله دیگری ارسال ننمایند.
  •  مجله از بررسی مقالات دانشجویانی که به تنهائی (بدون همکاری با استاد خود) ارسال شود معذور است. لذا دانشجویان بایستی نامه ای با امضاء استاد محترم  مبنی بر اینکه « مقاله با اطلاع و همکاری استاد جهت مجله ارسال شده است»  به ایمیل مجله ارسال نمایند.
  • در  مقاله حتما  نام و آدرس ایمیل نویسندگان ذکر و نویسنده پاسخگو مشخص شود
  • در مقالاتی که دانشجویان با همکاری اساتید خود ارسال می نمایند اولویت نام نویسندگان مقاله بستگی به نظر ارسال کننده مقاله دارد ولی حتما استاد به عنوان نویسنده پاسخگو مشخص شود.
  • بر اساس مجوز رسمی نشریه این مجله مقالات انگلسیی را نیز پذیرش و چاپ می نماید.